Promocja Black Friday 50% już się zakończyła 🙁

Twórz wysokiej jakości teksty SEO nawet 10 razy szybciej

Już nigdy nie przegap tak wielkich wyprzedaży i atrakcyjnych bonusów. Załóż darmowe konto, a poinformujemy Cię o następnych ofertach specjalnych.

Allegro
X-kom
Muator
Rankomat
Agora
Ceneo
< WSKAZÓWKI SEO >
Optymalizuj treści dzięki prostym wskazówkom

Asystent Contentu sprawdzi strony z topowych pozycji w Google. Dzięki analizie otrzymasz listę najlepszych słów kluczowych, które sprawdziły się u Twoich przeciwników. Edytor SEO podpowie Ci, ile razy trzeba użyć frazy oraz w jakich elementach treści ją zamieścić.

Chcesz, aby Twój artykuł pojawiał się w Google News? Wykorzystaj tryb News, dostaniesz dedykowane podpowiedzi fraz.

< GENEROWANIE TREŚCI >
Pisz szybciej ze sztuczną inteligencją

Zapomnij o blokadzie pisarskiej. Gdy braknie Ci weny lub czasu na dokończenie tekstu – wygenerujesz dalszą część za pomocą AI.

Sztuczna inteligencja pisze prostym, łatwym w odbiorze językiem i zawsze ma pomysł na treść. Zleć Asystentowi rozwinięcie Twojej myśli, pierwszego zdania, wstępu do artykułu, a nawet stworzenie tytułu i nagłówków. Również w języku polskim!

< BŁYSKAWICZNA KOREKTA >
Zwiększ czytelność swoich tekstów

W trakcie pisania korzystasz z kilku słowników i narzędzi do interpunkcji, czytelności itd.? W Asystencie masz wszystko, czego Ci potrzeba, by napisać tekst najwyższej jakości.

Edytor od razu sprawdza czytelność i poprawność Twoich treści. Na bieżąco dowiadujesz się, które zdania i akapity warto przeredagować oraz gdzie masz w tekście literówki.

Dodatkowo narzędzie ma wbudowany słownik synonimów oraz podpowiedzi popularnych tematów. Wybierz słowo, aby poznać wyrazy bliskoznaczne lub powiązane dodatkowe frazy, które interesują Twoich odbiorców.

 

Dołącz do 72 000+ użytkowników
i korzystaj z Asystenta Contentu SEMSTORM

Pisz bez problemów teksty SEO na każdy temat

Dużo więcej niż edytor

Masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia jakościowych treści: poprawność, czytelność, wskazówki SEO, nawet synonimy.

Oszczędność czasu

Analiza konkurencji, wybór słów kluczowych i pisanie zabierają dużo czasu? Te zadania błyskawicznie wykonasz z pomocą AI.

Prostota i komfort

Asystent Contentu jest tak łatwy w obsłudze, jak Word lub Google Docs. Zaawansowane analizy AI dostaniesz w formie prostych wskazówek.

Dla całego zespołu

Dokumentem w Asystencie podzielisz się z członkiem zespołu lub z zamawiającym. Narzędzie potwierdzi jakość Twojej treści.

Tryb News

Chcesz, aby Twoje teksty pojawiły się w Google News? Wykorzystaj dedykowane wskazówki SEO

Indeks czytelności FOG

Asystent Contentu sprawdzi czytelność treści i podkreśli zdania skomplikowane w odbiorze

Podpowiedzi tematów

Wystarczy, że podkreślisz jedno słowo, a edytor pokaże Ci powiązane tematy i pytania z Google i YouTube

 

Zaufali nam
Michał Góralczyk

SEO Manager, Fine Performance

Dzięki SEMSTORM niejednokrotnie odkryliśmy obszary niewykorzystywane dotychczas przez konkurencję, co przełożyło się na rozbudowę kampanii w wyszukiwarkach lub treści w serwisach w zakresie nowych słów kluczowych. Śmiało mogę polecić SEMSTORM jako platformę, która wspiera śledzenie efektywności działań SEM oraz ich późniejszą optymalizację.”

Adrian Michalski

Dyrektor Działu SEO, Widzialni.pl

SEMSTORM to jedno z podstawowych narzędzi pracy każdego specjalisty SEO. Bogata baza słów kluczowych, możliwość szybkiej analizy konkurencji oraz rozbudowany edytor treści to jedne z wielu elementów składowych platformy usprawniających „walkę” o widoczność stron w organicznych wynikach wyszukiwania.”

Maciej Kędzia

SEO Manager, Media Click

“SEMSTORM to skarbnica intencji polskich internautów, dzięki której jesteśmy w stanie skutecznie realizować cele biznesowe naszych klientów. Mnogość zawartych funkcji, możliwość generowania czytelnych raportów oraz sprawność działania sprawiają, że jest to „must have” każdego specjalisty SEO.”

 

Załóż darmowe konto i zapisz się na newsletter, abyśmy mogli Cię poinformować o kolejnych promocjach.

Pisanie tekstów SEO jest prostsze, niż myślisz! Łatwo twórz teksty lepsze od konkurencji dzięki Asystentowi Contentu.