Treści, które same się piszą!

Zobacz, jak działa sztuczna inteligencja w SEMSTORM. Odbierz 1000 słów AI oraz sprawdź edytor SEO, który zrobi analizę konkurencji i wygeneruje teksty za Ciebie.

Z AI jest prościej

Szybciej pisze teksty

Tworzenie dobrych artykułów może zajmować mniej czasu. AI w mgnieniu oka stworzy plan tekstu i szybko uzupełni go treścią.

Dba o jakość

Jakościowe teksty z AI są w zasięgu Twojej ręki. Sztuczna inteligencja napisze dla Ciebie nawet artykuł ekspercki. I to po polsku.

Używa prostego języka

AI umie o złożonych zagadnieniach pisać w prosty sposób. Dzięki temu klient perfekcyjnie zrozumie przekaz Twoich treści.

100 podobnych opisów to żaden problem

Unikatowe i jakościowe opisy produktów wpłyną pozytywnie na pozycjonowanie Twojego sklepu. Stwórz je z AI taniej i szybciej.

Przełamuje blok pisarski

Brak weny to już przeszłość. AI zaproponuje rozwinięcie Twojej myśli, pierwsze zdanie, lead artykułu a nawet jego tytuł.

Wykorzystaj sztuczną inteligencję już teraz!

Odbierz darmowy 1000 słów AI do wykorzystania. Pozwól, aby sztuczna inteligencja napisała następny tekst za Ciebie 🙂

Jak działa AI w SEMSTORM?

Najczęściej zadawane pytania

Czy sztuczna inteligencja umie pisać po polsku?

Tak, jeśli wybierzesz polski język dokumentu i podasz polecenie po polsku w 95% przypadków otrzymasz w wyniku polski tekst.

Czy otrzymam unikatowy tekst?

Może się zdarzyć, że w ramach jednego dokumentu powieli fragment treści. Wiąże się to najczęściej z niechcianym wzorcem w poleceniu lub fragmencie poprzedzającym. Po usunięciu problem powinien minąć.

AI nie powinno kopiować tekstów z innych stron/źródeł. W rzadkich przypadkach może się jednak zdarzyć, że powieli myśli, zdania lub fragmenty paragrafów. Przed publikacją należy się jednak upewnić, że tekst jest oryginalny.

Czy AI może napisać samodzielnie cały artykuł?

Nie. AI w Asystencie Contentu służy do przyspieszenia pracy i unikania blokady twórczej. Sztuczna inteligencja nie jest także w stanie zweryfikować faktów, przez co możliwe jest sugerowanie błędnych informacji.

Nie jest jednak w stanie napisać tekstu bez nadzoru człowieka. Korekta treści, jej redagowanie są niezbędne, aby otrzymana treść była wysokiej jakości.

Automatyczne generowanie treści bez udziału człowieka, które ma na celu manipulację wynikami wyszukiwania jest także zabronione przez Google. Google może podjąć w przypadku takich treści tzw. ręczne działania.

Jakie treści może napisać AI w Asystencie Contentu?

Sztuczna inteligencja jest w stanie pomóc w pisaniu następujących rodzajów tekstów:

  • artykuły eksperckie,
  • wpisy blogowe,
  • treści SEO,
  • opisy produktów i kategorii,
  • opisy usług,
  • scenariusze,
  • e-booki,
  • inne treści na strony www.